Достапни линкови

Студентски отпор


Студентски отпор
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:22 0:00

Илјадници студенти маршираа пред Парламентот и Владата во Скопје против најавените реформи во високото образование. Доставија и барања до владата, а не ја исклучија можноста и од идни протести.

XS
SM
MD
LG