Достапни линкови

Студентите со масовно НЕ за владиниот државен испит


Студентите со масовно НЕ за владиниот државен испит
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Студентите денеска излегоа на масовни протести против државниот испит. Претставници на студентите ѝ предадоа на владата писмо со своите барања, по што студентскиот марш во Скопје мирно заврши.

Категории

XS
SM
MD
LG