Достапни линкови

Бајден: Украина да не пропушти уште една шанса за промени


Бајден: Украина да не пропушти уште една шанса за промени
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Тој оцени дека автократите како рускиот претседател Владимир Путин се виновни за ерозијата на демократските институции во таа земја.

Категории

XS
SM
MD
LG