Достапни линкови

Петковски: Аферата „Македонска банка“ е играчка за „бомбата“


Аферите за Македонска банка и за Актор се обична играчка во споредба со фактите со кои располага Заев, вели претседателот на НСДП Тито Петковски во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG