Достапни линкови

Камерон со план за ограничување на имиграцијата


Британскиот премиер Дејвид Камерон е под притисок да преземе поцврсти мерки во врска со имигрантите со оглед на националните избори кои треба да се одржат за шест месеци.

XS
SM
MD
LG