Достапни линкови

Борба за гола егзистенција


Борба за гола егзистенција
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

На секаде околу нас луѓе кои живеат на работ на егзистенцијата и кои секојдневно ни се пред очи додека молат за да добијат некаква материјална поддршка.

Категории

XS
SM
MD
LG