Достапни линкови

Лутовски - Екстерното ја прелеа чашата


Лутовски - Екстерното ја прелеа чашата
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:24 0:00

Екстерното тестирање за жал не е единствениот проблем на студентите, но беше некоја точка на вриење за плодна студентска мобилизација, вели Дејан Лутовски од „Студентски пленум“.

Категории

XS
SM
MD
LG