Достапни линкови

Временото ослободувањето на Шешељ, проблем за сите


Хашкиот трибунал неодамна реши привремено да го ослободи осомничениот за воени злосторства Воислав Шешељ за да се лечи од рак во Србија. Ваквиот потег за некои отвора многу нови проблеми.

XS
SM
MD
LG