Достапни линкови

Студентите маршираа против екстерното


Студентите маршираа против екстерното
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Студентите денеска маршираа против екстерно тестирање на факултетите. Воедно тие на меѓународниот ден на студентите повикаа на студентски активизам.

Категории

XS
SM
MD
LG