Достапни линкови

Во Будимпешта протест против данок на интерент


Во Будимпешта протест против данок на интерент
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Околу сто илјади демонстранти синоќа излегоа на улиците на Будимпешта да протестираат поради планот на унгарската влада да го оданочи користењето на интеренет од идната година.

Категории

XS
SM
MD
LG