Достапни линкови

Во Будимпешта протест против данок на интерент


Околу сто илјади демонстранти синоќа излегоа на улиците на Будимпешта да протестираат поради планот на унгарската влада да го оданочи користењето на интеренет од идната година.

XS
SM
MD
LG