Достапни линкови

Путин во Белград


Посетата на рускиот претседател Владимир Путин на Белград е полна со симболизам со оглед на тоа што Србија оди на работ меѓу Европа на која сака да и се приклучи и големата сила која не може да ја остави.

XS
SM
MD
LG