Достапни линкови

Инцидент на мечот меѓу Србија и Албанија


Натпреварот во Белград меѓу фудбалските репрезентации на Србија и Албанија беше прекинат откако дојде до тепачка на која му претходеше појавување на транспарент со албанското знаме, закачен на летало со далечниско управување.

XS
SM
MD
LG