Достапни линкови

Селмани - ЕУ е преблага во критиките за слободата на изразување


Кога Европската комисија би се однесувала како што се однесува Владата Македонија кон извештаите на Европската комисија, без трошка сомнеж ЕК можеше слободно оваа година да и ја одземе препораката на Македонија, вели претседателот на ЗНМ, Насер Селмани.

XS
SM
MD
LG