Достапни линкови

Со звуци на гранати почна учебната година во Доњецк


Со еден месец задоцнување, почна новата учебна година во Доњецк, и покрај интензивирањето на борбите во последниве денови. На децата им е најпотребен мир.

XS
SM
MD
LG