Достапни линкови

Бесими - Препорака за преговори, но и за што треба да се направи


Бесими - Препорака за преговори, но и за што треба да се направи
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:03 0:00

Интервју со Фатмир Бесими, вицепремиер за евроинтеграции.

Категории

XS
SM
MD
LG