Достапни линкови

Адеми - Не го спречуваме штрајкот во образованието


Адеми - Не го спречуваме штрајкот во образованието
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:28 0:00

Интервју со министерот за образование Абдулаќим Адеми.

Категории

XS
SM
MD
LG