Достапни линкови

Аџиев - Актуелните функционери се премлади за да биле кодоши


Сегашните носители на јавни функции се релативно млади луѓе кои не можеле да учествуваат во политичкиот прогон кога се правел, вели претседателот на Комисијата за лустрација Томе Аџиев.

XS
SM
MD
LG