Достапни линкови

Од неорганизирани млади до понизни граѓани


Од неорганизирани млади до понизни граѓани
please wait

No media source currently available

0:00 0:21:28 0:00

Неорганизираноста на средношколците и на студентите се рефлектира и понатаму во животот, па ако тие во образовниот процес биле со наведната глава, и понатаму во животот ќе бидат граѓани со наведната глава, вели Марјан Забрчанец, извршен директор на Младинскиот образовен форум.

Категории

XS
SM
MD
LG