Достапни линкови

Емисија во 12 часот.


please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00
Директен линк

Информативна емисија, секој ден од Студиото во Прага. Топ вести, теми и анализи од Македонија, регионот и светот. Во Вестите во 12 часот доминантни се актуелните теми од политиката и економијата.

Категории

XS
SM
MD
LG