Достапни линкови

СОНК со предупредувачки протест


СОНК има повеќе од 30 илјади членови, но на денешниот протест имаше околу 500 луѓе, според раководството на Синдикатот, оваа бројка се должи на притисоците и уцените до нивното членство.

XS
SM
MD
LG