Достапни линкови

Интервју со Љубомир Фрчкоски


Интервју со Љубомир Фрчкоски, универзитетски професор, поранешен министер во владите на СДСМ и претседателски кандидат на оваа партија на изборите во 2009 година.

XS
SM
MD
LG