Достапни линкови

Жителите на Чаир незадоволни и од полицијата и од власта


Жителите на Чаир беа незадоволни од однесувањето на полицијата, но нивните критики беа упатени и кон челниците на владејачката коалиција.

XS
SM
MD
LG