Достапни линкови

Почеток на протестите за Монструм


Почеток на протестите за Монструм
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Протестите почнаа околу 13.30 пред Јаја паша џамијата каде што се собраа неколку илјади претежно млади луѓе Албанци да протестираат поради незадоволството од судската пресуда за случајот Монструм.

Категории

XS
SM
MD
LG