Достапни линкови

Почеток на протестите за Монструм


Протестите почнаа околу 13.30 пред Јаја паша џамијата каде што се собраа неколку илјади претежно млади луѓе Албанци да протестираат поради незадоволството од судската пресуда за случајот Монструм.

XS
SM
MD
LG