Достапни линкови

Роднините на осудените од „Монструм“ незадоволни од пресудата


Роднините на осудените од „Монструм“ незадоволни од пресудата
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Братот на осудениот Фејзи Азири, Бедри Хајдари, пред судот изјави дека неговиот брат е невин. Тој рече дека дополнително ќе одлучат дали ќе организираат протести.

Категории

XS
SM
MD
LG