Достапни линкови

Роднините на осудените од „Монструм“ незадоволни од пресудата


Братот на осудениот Фејзи Азири, Бедри Хајдари, пред судот изјави дека неговиот брат е невин. Тој рече дека дополнително ќе одлучат дали ќе организираат протести.

XS
SM
MD
LG