Достапни линкови

Хајд Парк - Колку сте задоволни од платата?


Хајд Парк - Колку сте задоволни од платата?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Владата постојано најавува зголемувања на платите и пензиите, но поголемиот дел од граѓаните, тоа не го почуствувале. Колку вие сте задоволни од вашата плата, погледнето го видеото и коментирајте.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG