Достапни линкови

Никовски: Има сериозни обиди за решавање на спорот со името


Со поранешниот дипломат Ристо Никовски разговараме за последната рунда преговори под медијаторство на Нимиц и очекувањата пред самитот на НАТО во септември

XS
SM
MD
LG