Достапни линкови

Мирчев: Очекуваме нов интелегентен предлог од Нимиц за името


Професорот и поранешен дипломат, Димитар Мирчев зборува за очекувањата од последната рунда разговори под медијаторство на Метју Нимиц а во пресрет на септемврискиот самит на НАТО

XS
SM
MD
LG