Достапни линкови

Ѓорче Петров по вчерашното убиство


Искршени прозорци, уништени дуќани и кафулиња по синоќешните немири во Ѓорче Петров по убиството на матурантот Ангел. Жителите бараат да се казни неговиот убиец.

XS
SM
MD
LG