Достапни линкови

Помош за настраданите од поплавите во прифатни центри


Помош за настраданите од поплавите во прифатни центри
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:57 0:00

Во Белград, во прифатни центри се сместуваат луѓето кои ги напуштија своите домови поради поплавите. Активисти на Црвениот Крст им помагаат и ги евидентираат.

Категории

XS
SM
MD
LG