Достапни линкови

Многу граѓани на плоштадот за помош на Србија и БиХ


Лекови ,флаширана вода ,облека се некои од работите кои граѓаните денеска ги донираа на плоштадот во Скопје за поплавените во Србија и БиХ.

XS
SM
MD
LG