Достапни линкови

Жерновски со фотографии од милионската ограда за мостот Слобода


Градоначалникот на општина Центар, Андреј Жерновски одржа преес конференција на мосто Слобода каде што покажа фотографии од како што рече готовата ограда за мостот

XS
SM
MD
LG