Достапни линкови

Хајд парк - Дали кампањитe ќе ви помогнат да се определите?


Дали кампањите на политичките партии може да Ве предомислат во изборот за кого ќе гласате? Погледнете го видеото и коментирајте

XS
SM
MD
LG