Достапни линкови

Интервју со Др. Иан Садерленд, Бледска Школа за Менаџмент


Потребно е унапредување на претприемништвото а корупцијата е пречка за развој на бизнис климата, вели во разговорот за РСЕ Др. Садерленд

XS
SM
MD
LG