Достапни линкови

Интервју со Илијаз Халими


Повиците за бојкот на изборите се во спротивност со демократските принципи, вели претседателскиот кандидат на ДПА, Илијаз Халими, во интервју за Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG