Достапни линкови

Интервју со Илијаз Халими


Интервју со Илијаз Халими
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:57 0:00

Повиците за бојкот на изборите се во спротивност со демократските принципи, вели претседателскиот кандидат на ДПА, Илијаз Халими, во интервју за Радио Слободна Европа.

Категории

XS
SM
MD
LG