Достапни линкови

Српски четници на Крим


Српски четници на Крим
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Група срби, кои се наречуваат Четничко движење, на Крим им помагаат на, како што велат, српските браќа. Распоредени се на еден контролен пункт во Севастопол.

XS
SM
MD
LG