Достапни линкови

Ји: Сакаме да помогнеме во евроинтеграциите


Заменик-помошникот државен секретар на САД разговарал за пречките во македонските евроинтеграции со претставници на државниот врв и опозицијата во текот на официјалната посета на земјава.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG