Достапни линкови

Граѓаните незаинтересирани за претседателските избори


Не не интересира политика, времето ќе покаже каков претседател ќе избереме, велат граѓаните запрашани за тоа каков претседател ѝ е потребен на Македонија.

XS
SM
MD
LG