Достапни линкови

Здравствената состојба на Шумахер подобрена


Француските лекари соопштија дека има мало подобрување на здравствената состојба на поранешниот шампион во формула 1 Михел Шумахер.
Ноќеска врз Шумахер беше извршена операција.
Тој беше повреден на скиање на француските алпи во неделата.
XS
SM
MD
LG