Достапни линкови

Нова експлозија во Волгоград, над десетмина загинати


Нова експлозија во Волгоград, над десетмина загинати
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:54 0:00

Над десет лица биле убиени, а уште толку ранети во експлозија во тролејбус во Волгоград. До експлозијата дошло денеска, еден ден по самоубиствениот напад во железничката станица во истиот град кога загинаа 17 луѓе, а над 40 ранети.

Категории

XS
SM
MD
LG