Достапни линкови

Интервју со Абдулаќим Адеми


Интервју со Абдулаќим Адеми
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:44 0:00

Министерот за животна средина Абдулаќим Адеми вели дека мерките за заштита од загадениот воздух се превентивни и дека повеќе институции треба да работат за да може граѓаните да имаат поквалитетна животна средина.

Категории

XS
SM
MD
LG