Достапни линкови

Јужно африканците жалат за Нелсон Мандела


Јужно африканците жалат за Нелсон Мандела
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Јужно африканците му одаваат почест на Нелсон Мендела пред неговиот дом во предградието на Јоханесбург

XS
SM
MD
LG