Достапни линкови

Судири во Киев


Судири во Киев
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:50 0:00

На протестите во Украина дојде до блиска средба на демонстрантите и полицијата кај претседателството во Киев кое го чуваат специјални сили. Опозициските лидери соопштија дека овие судири биле провокација на власта.

Категории

XS
SM
MD
LG