Достапни линкови

Жерновски - Обвинителството мора да се изјасни за Скопје 2014


Жерновски - Обвинителството мора да се изјасни за Скопје 2014
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:54 0:00

Градоначалникот на Општина Центар Андреј Жерновски вели дека воопшто не е изненаден од резултатите од извештајот за Скопје 2014. Кај него, како што вели, останува само надежта дека институциите нешто ќе преземат за сакционирање на виновниците

Категории

XS
SM
MD
LG