Достапни линкови

Пекевски: Ако јавната администрација мора да се намали, што тогаш?


Пекевски: Ако јавната администрација мора да се намали, што тогаш?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

Постои поддршка за нови бизниси за кои во случај на младите не е потребен голем почетен капитал, вели бизнис консултантот Синиша Пекевски.

Категории

XS
SM
MD
LG