Достапни линкови

Протест за поддршка на Мирослав Шиповиќ


Неколку стотици приврзаници на опозицијата протестираа во знак на солидарност со претседателот на Советот на општина Центар Мирослав Шиповиќ. Опозицијата бара Шиповиќ да се брани од слобода.

XS
SM
MD
LG