Достапни линкови

Марјанчо Николов за ребаланс на буџет


СДСМ со критики до власта дека со ребалансот на буџетот Макеоднија уште повеќе ќе се задолжи со што буџетскиот дефицит ќе биде 3,9 % од БДП.

XS
SM
MD
LG