Достапни линкови

Што мислат граѓаните за акцијата „Шпион“


Што мислат граѓаните за акцијата „Шпион“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Шпионажа или театарска претстава за народот? Што мислат граѓаните за полициската акција „Шпион“ , афера која со сензационалистички информации ги полни програмите на македонските медиуми.

Категории

XS
SM
MD
LG