Достапни линкови

Повисоки плати и пензии и оцрнување на должници


Во повеќечасовното обраќање пред стопанствениците, премиерот Груевски најави дека имињата на должниците кон државата ќе се објавуваат, додека администрацијата ќе добива повисоки плати а ќе растат и пензиите

XS
SM
MD
LG