Достапни линкови

Коцка место плочка и уште една фонтана


На најавите за изградба на уште eдна фонтана на плоштадот во Скопје и враќањето на коцката, граѓаните реагираат различно. Погледнете и коментирајте.

XS
SM
MD
LG