Достапни линкови

Отворена седница на Општина Центар


Советниците и градоначалникот на Општина Центар Андреј Жерновски на отворена седница го изразија своето незадоволство од сечењето дрвја во паркот спроти хотелот Бристол. На седницата не присуствуваа советниците од ВМРО-ДПМНЕ.

XS
SM
MD
LG